Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz?

55eb04d8f018fbb8f8a5b00c[1]

 

 

KOÇ: Bu aralar biraz alıngan olmanızdan kaynaklı yalnızsınız. Çevrenizde ki herkes sizden uzaklaşıyor. Size uygun en doğru şarkı, bizce Zuhal Olcay’dan “Yalnızlığım, yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin…”

BOĞA: Pek söze gerek yok aslında, gitmeniz gerek geçicide olsa uzaklaşmanız gerek. Bu mecburi ayrılık sevgilinizle uzun mesafeler koyacaksa da siz ona bizce bir nostalji yapın ve Tanju Okan’dan “Gözünde yaşlarla bana el sallama…” parçasını söyleyin.

İKİZLER: Ehh sizin bu karmaşık ruh haliniz pek şaşırtmadı bizi. Şıpsevdisiniz bu gün çiçek der yarın kelebeği seversiniz. Bizce en güzeli size biçilmiş kaftan Nazan Öncel’den “Aşık değilim olabilirim.. Yüzde elli sevebilirim..”

YENGEÇ: Ahh en duygusal burcumuz evine bağlı sağdık aşk perisi, prensi modundaki yegâne burç yıldızımız. Sen en güzeli kendine durmadan MFÖ den “Sarı Laleleri” uygun gör. Şahsen biz çok uygun gördük…

ASLAN: Ehh bu kadar naz yaparsan aşık usanır ve gider. Ama sana yakışmaz ardından kötü konuşmak. Bak Sezen Aksu ne de güzel söylemiş “Bahtiyar ol gözüm yok, mevlam verir sabrını Bu hesap böyle bitsin Helal ettim hakkımı…”

BAŞAK: Yok bu kadar ince eleyip sık dokumak iyi değil. Ehh malum yaz geldi. Bu kısmet de kaçmaz hani. Bu yaz yoksa Ege’den “Anla beni yaz aşkım” şarkısını söyleyip duracaksın haberin olsun.

TERAZİ: Terazi aşka yoğunlaştırılmış olsan birazda o ikizler seni daha da beklemez bu kadar kaprise de gelemez. Bu gidişle seninde şarkın “Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar yeryüzünde sizin kadar yalnızım” olacak haberin olsun.

AKREP: Eh canım akrepçim bu kadar niyetini belli etmeden işe koyulursan Emre Altuğ da söndüremez senin ateşini : “Sıcak çok sıcak daha da sıcak olacak”

YAY: Ve yaptın yapacağını gene aldattın. Eh afferim seni kutluyoruz sayın yay! Ama bak Rafet El Roman sana ışık olsun koş bi”Beni affedermisin” de…

OĞLAK: Yeni bir ilişkinin sinyallerini sende aldın. Eee gezegenler bu ay hep Aslana çalışacak değil ya. Sende de bol şans var vallahi. Hem sende bol kısmet var. Sertap Erener’den “Kendime yeni bir ben lazım” senin şarkın..

KOVA: Ohooo kaçtı tren kaybettin o aşkı. Olsun üzülme seni hala deli gibi seviyor. Ama çok gururlusun, sen öyle san dönmeye yüzün yok. Şimdi Sezen Aksu’dan dinle bakalım “şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler” diye. Yaa senide ancak o paklar.

BALIK: Eyvah! Eyvah! Yine ümit verdin yine ektin onu. Seni çok çok kınıyoruz. Ehh onunda sabrı bir yere kadar kaçar gider. Sen yinede Yaşar’dan ” Beş dakika bekle git” söylersin.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: